Sztuczne rzęsy czy odżywki do rzęs – co wybrać?

poprawa wygląda rzęs

Wiele osób szukających efektownych rzęs decyduje się na zastosowanie sztucznych rzęs, ale istnieją inne opcje, które dają podobne rezultaty, a także mają dodatkowe zalety w porównaniu ze sztucznymi rzęsami. Odżywki do rzęs na porost stają się coraz bardziej popularna, ponieważ coraz więcej osób ich używa i jest zadowolonych ze sposobu, w jaki naturalnie przekształca ich rzęsy. Taka poprawa wyglądu włosów wokół oczu, czyli rzęs – może być naprawdę fenomenalna.

Spójrzmy zatem na niektóre z powodów, dla których coraz więcej osób przechodzi na serum wzrostu, a efekty pomaga im podbić odpowiednio dopasowana maskara Revitalash bądź innej dobrej marki.

Mniej czasochłonne rozwiązanie

Przyklejanie własnych rzęs jest bardzo kłopotliwe i może zająć trochę czasu, zanim zostaną prawidłowo umieszczone. Istnieje również ryzyko, że klej utknie na rzęsach lub nawet w oku. Wiele osób woli udać się do salonu piękności, aby zastosować rzęsy, ale wiąże się to z szeregiem innych wad, w tym koniecznością znalezienia czasu i umówienia się na wizytę. Taka poprawa gęstości włosów może być bardzo wymagająca.

Odżywka do rzęs nie wymaga wizyty w salonie

Poza wygodniejszym stosowaniem serum wzrostu w domu, w ciągu ostatnich lat salony kosmetyczne były przez większą część tego czasu zamknięte z powodu ograniczeń. Serum wzrostu dało ludziom alternatywny sposób na nadanie rzęsom większej objętości i długości, bez konieczności wizyty w salonie. Możesz nawet zamówić serum wzrostu online, aby zostało dostarczone następnego dnia pod wskazany adres, więc nie ma potrzeby nawet wychodzenia z domu.

Rzęsy wielokrotnego użytku wymagają pielęgnacji

Sztuczne rzęsy należy usuwać na noc, a także oczyścić i wysuszyć, jeśli masz zestaw, który można ponownie wykorzystać. Jeśli nie wyczyścisz ich odpowiednio, ryzykujesz infekcją oka, dlatego musisz dokładnie oczyścić i wysuszyć sztuczne rzęsy. Niektóre osoby mają również reakcję alergiczną na klej w sztucznych rzęsach, więc jest to kolejna kwestia, o której należy pamiętać.