Nowa jakość w produkcji kół zębatych z wykorzystaniem frezów

koła zębate samolot

Dostępne są innowacyjne narzędzia i sprzęt, które wspierają dzisiejsze procesy produkcji kół zębatych i utrzymują koła produkcji w ruchu – a wśród nich frezy krążkowe do kół zębatych cieszą się bardzo dużym zaufaniem. Spójrzmy nieco bliżej na to zagadnienie!

Sposób na metal w produkcji kół zębatych

Czy wiesz, że możesz wydłużyć żywotność narzędzi takich jak frezy ślimakowe dzięki produktom wspieranym przez najnowsze technologie i ekspertów skupionych na procesach produkcji kół zębatych? Sprawdź najnowszą linię materiałów wspieranych przez dedykowanych inżynierów aplikacji specjalnie dla producentów kół zębatych, a sam się przekonasz. Zapotrzebowanie na szlifowane koła zębate stale rośnie, zwłaszcza w przemyśle motoryzacyjnym, a producenci wymagają udoskonalonych rozwiązań w zakresie narzędzi ściernych. Poprzez  frezy ślimakowe do kół zębatych jesteś w stanie uzyskać taką jakość.

Dzisiejszy rynek wspiera producentów w spełnianiu ich potrzeb, dostarczając wiodące na świecie narzędzia do twardej obróbki wykończeniowej kół zębatych – w tym frezy ślimakowe do wielowypustów.

Narzędzia te obejmują wszystkie zastosowania związane z uzębieniem, w tym:

  • narzędzia do szlifowania kształtowego,
  • narzędzia do szlifowania ciągłego,
  • pierścienie do honowania,
  • przyssawki do szlifowania stożkowego,
  • tradycyjne rozwiązania do szlifowania średnic zewnętrznych i wewnętrznych.

Szlifowanie kół zębatych oznacza jakość, dlatego producenci wymagają najnowocześniejszych narzędzi ściernych. Linia materiałów ściernych wysokiej klasy obejmuje narzędzia wykorzystujące najnowocześniejsze technologie obróbki – a jeśli chcesz pogłębić ten temat, koniecznie sprawdź wielowypusty i wielokarby – rodzaje oraz normy. Zobaczysz wtedy co możesz zyskać w połączeniu z innowacyjnym systemem spoiwa o wysokiej wytrzymałości i zwiększonej porowatości, aby osiągnąć wiodące w branży szlifowanie. Mówiąc prościej, dzisiejszy rynek umożliwia producentom przekładni przekraczanie granic prędkości i jakości na poziomie, który nie był do tej pory znany.