Botoks na włosy czy warto

salon fryzjerski poznań

Każda kobieta marzy o pięknych, zdrowych i lśniących włosach.  Jednym z wielu zabiegów które możemy sprawić swoim włosom jest botoks na włosy, tak naprawdę ten zabieg może przeprowadzić każdy salon fryzjerski, Poznań jest z pewnością miastem w którym z pewnością znajdziemy wiele profesjonalnych miejsc profesjonalistów którzy zajmą się naszymi włosami  najlepiej jak potrafią. Botoks jest zabiegiem regeneracyjnym chociaż najczęściej kojarzy się z botoksem stosowanym na twarz jednak tak naprawdę oba te zabiegi nie mają ze sobą zbyt wiele wspólnego.

Na czym polega botoks na włosy

Botoks na włosy to zabieg regenerujący i nie jest on w żaden sposób zabiegiem inwazyjnym do którego stosowane są igły czy też nakłucia, nie dochodzi tu też do przerwania ciągłości naskórka. A zatem decydują się na ten zabieg nie ma się w zasadzie czego obawiać dobry fryzjer (https://www.piotrsierpinski.pl/) z pewnością zrobi wszystko co w jego mocy aby efekty zabiegu były jak najbardziej spektakularne.

Botoks na włosy zaliczany jest do profesjonalnych zabiegów fryzjerskich i musi być przeprowadzony przez dobry salon fryzjerski. Jest on przeprowadzany w celu odbudowy i regeneracji włosów oraz poprawy ich kondycji. Efekty zabiegu widoczne są w zasadzie natychmiastowo włosy po zabiegu są miękkie gładkie i przyjemne w dotyku, poprawiona jest ich elastyczność, a włosy odzyskują swój naturalny blask. Podczas tego  zabiegu w głąb włosa wtłaczane SA substancje odżywcze dzięki którym włosy zostają uzupełnione w ubytki jaki e powstały pomiędzy korą a otoczką włosa. Zbieg poprawia kondycję włosów są one odżywione, wyglądają zdrowo są błyszczące i wygładzone.  Włosy są odżywione a ich struktura wzmocniona , zniszczone kosmyk są odbudowane , wyglądają zdrowo i są odbudowane.

Botoks na Włoszynie ma żadnych przeciwwskazań, przeznaczony jest głównie dla osób posiadających słabe i zniszczone włosy, a także łamliwe i zniszczone oraz osłabione zabiegami fryzjerskimi bądź czynnikami atmosferycznymi jak słońce. Zabieg może być przeprowadzony na każdym rodzaju włosów jednak im włosy bardziej zniszczone tym bardziej spektakularny będzie efekt zabiegu. O takim zabiegu warto pomyśleć szczególnie zima kiedy włosy są suche i narażona na bardzo niskie temperatury. Wówczas taki rodzaj zabiegu może być dla naszych włosów zbawienny.