Bez jakich sprzętów w domu nie może obyć się współczesna gospodyni?

wyciskarka jednoślimakowa

Współczesna gospodyni to osoba niezwykle zajęta i wielofunkcyjna. Obok pracy, wychowywania dzieci, ma jeszcze na sobie trud utrzymania całego domu. Oczywiście ma do pomocy rodzinę, która dzielnie towarzyszy w trudach i znojach dnia codziennego, jednak to ona jest głównodowodzącą całego zamieszania. Jakich sprzętów używa w kuchni współczesna gospodyni, aby przyspieszyć pracę i cieszyć się zdrową dietą?

Bez blendera ani rusz!

Pierwszym sprzętem, bez którego gospodyni nie wyobraża sobie, gotowania jest blender wysokoobrotowy. To dzięki niemu pyszne koktajle, zupy, czy pasty pojawiają się w mig. W zależności od stylu życia, jaki prowadzimy, używany blender kielichowy pomaga w profesjonalnym rozdrabnianiu. Razem przygotujemy pyszne pasty z ciecierzycy, kaszy jaglanej, czy suszonych pomidorów, ale także w sposób ekspresowy zamienimy wczorajszą zupę w pyszny krem. Blender wysokoobrotowy będzie niezrównany, gdy wizytę złożą nam niezapowiedziany goście, którzy będą chcieli wrzucić coś pysznego na ząb.

Wyciskarka jednoślimakowa: https://www.mocsokow.pl/wyciskarki-jednoslimakowe/512-byzoo-rhino-wyciskarka-7081262854566.html – szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.

Wyciskarka jednoślimakowa – musi być w każdym gospodarstwie domowym!

Pyszne i świeżo wyciśnięte soki to nie tylko bomba witamin i mikroelementów, ale także źródło energii na cały dzień. Odpowiednio dobrana wyciskarka jednoślimakowa pozwala nam wydobyć zdrowy sok z warzyw i owoców, które rzadziej jemy na co dzień, a stanowią niezrównaną bombę witaminową. To właśnie pyszne soki pomogą nam utrzymać smukłą sylwetkę i piękną cerę. Odpowiednio dobrane warzywa i owoce utrzymają nasz organizm w zdrowiu przez długie lata. Warto jedynie odpowiednio wybierać warzywa i owoce pod względem jakości, aby pić soki pozbawione chemicznych barwników i pestycydów. Najlepiej wybierać warzywa i owoce od sprawdzonych rolników, którzy nie używają środków ochrony roślin lub ich ilość nie jest niebezpieczna dla naszego zdrowia.